Karabük Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Başkan Ünal, “Vizyoner 2021” zirvesini değerlendirdi

MÜSİA D KARABÜK ŞUBE BAŞKANI CENGİZ ÜNAL, GERÇEKLEŞTİRİLEN “VİZYONER 2021” İLE İKLİM, DİJİTAL, GİRİŞİM VE DÖNÜŞÜM GİBİ PEK ÇOK KONUDA HEDEFLER TESPİT EDİLEREK SORUNLARIN ÇÖZÜM YOLLARINA DAİR GÖRÜŞMELER YAPILDIĞINI BELİRTTİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Başkan Ünal, “Vizyoner 2021” zirvesini değerlendirdi
236 views
30 Aralık 2021 - 16:50
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

MÜSİAD Karabük Şube Başkanı Cengiz Ünal, gerçekleştirilen “Vizyoner 2021” ile iklim, dijital, girişim ve dönüşüm gibi pek çok konuda hedefler tespit edilerek sorunların çözüm yollarına dair görüşmeler yapıldığını belirtti.

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği’nin (MÜSİAD) Karabük Şube Başkanı Cengiz Ünal, iş insanlarını bilgilendirme ve geleceğe hazırlama amacıyla hayata geçirilen “Vizyoner 2021″ zirvesi ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. Bu yılki zirvenin başlığının ‘Fark Et’ olduğunu belirten Ünal, “Bu mottoyla aslında dijitali, iklimi, dönüşümü ve girişimi Türkiye ve dünyadaki pek çok kişiye fark ettirmek için bu etkinlik gerçekleştiriliyor. Aslında gelecekteki bu çevik dönüşümü, girişimciliği ya da şirketlerin çalışma şeklinin dijitalle birlikte nasıl dönüştüğünü burada anlatmaya çalışacağız” dedi.

Ünal, “Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, hedefimizin milli teknoloji hamlesi olduğunu, ülke olarak dijital yetkinlikleri ve dijital olgunluk seviyelerimizi daha yukarı taşınacağını ifade etti. Ayrıca bakanımız modern fabrikaların sayı ve yetkinliğini daha da arttırma hedefine vurgu yaparak hiçbir döviz kurunun, Türkiye ekonomisinin iktisadi gerçekliğinden daha güçlü olmadığını söyledi” ifadelerine yer verdi.

MÜSİAD olarak, ülkenin gelişme ve kalkınması noktasında yol gösterici olabilme, yönlendirebilme ve hedef gösterebilme hususunda çalışmalara aralıksız devam edeceklerini aktaran Ünal, zirvenin düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür etti.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.