Karabük Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Safranbolu öğrenci velileri ile online buluşmalar devam ediyor

SAFRANBOLU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ HASAN GÜMÜŞ, PANDEMİ SÜRESİNCE GERÇEKLEŞTİRİLEN VELİ BULUŞMALARINA DEVAM EDİYOR.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Safranbolu öğrenci velileri ile online buluşmalar devam ediyor
171 views
07 Mayıs 2021 - 15:50
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Gümüş, pandemi süresince gerçekleştirilen veli buluşmalarına devam ediyor.

Mustafa Antepoğlu İlkokulu velileri ile gerçekleştirilen buluşmanın açılış konuşmasını yapan Okul Müdürü Vedad Öztürk, velilerin gösterdikleri yoğun ilgiden dolayı velilere teşekkür etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Gümüş de öğrenci velileri ile gerçekleştirilen programda yaptığı konuşmasında, her öğrencinin değerli ve özel olduğuna, ilgi ve kabiliyetlerinin farklı olduğuna vurgu yaptı.

Gümüş, geleceğin teminatı olan çocukları sadece kendi çağının şartlarına göre değil geleceğin dünyasına göre hazırlamanın gerekliliğine işaret etti. Dünyanın hızla değiştiğini ve dönüştüğünü belirterek, bu değişim ve dönüşümü iyi okuyup çocukları geleceğe daha emin adımlarla ve her yönden donanımlı bir şekilde hazırlama sorumluluklarının bulunduğunu belirten Gümüş, çocuklara en az 20 yıl sonrasının mesleklerine uygun bir yol haritası çizmenin ve onlarda bir gelecek vizyonu oluşturmanın hem onların geleceği hem de ülkenin kalkınması açısından önemli olduğunu söyledi.

Gümüş, konuşmasının sonunda velilerden, her gün en az yarım saat çocukları ile birlikte kitap okumalarını, çocukları ile daha kaliteli bir zaman geçirmelerini ve Ramazan Bayramı’nda çocuklarını akrabalarından ve aile büyüklerini arayarak bayramlarını tebrik etmeleri hususunda teşvik etmelerini istedi.

Özellikle uzaktan eğitim sürecinde gösterdikleri gayret, sabır ve desteklerinden dolayı velilere teşekkür ederek hayırlı bayramlar dileyen Gümüş, çevrim içi gerçekleştirilen veli buluşmasının son bölümünde velilerle tek tek görüşerek öneri ve düşüncelerini aldı, sorularını cevaplandırdı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.