Karabük Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Safranbolu Belediyesi sağlıklı yaşam için harekete geçti

SAFRANBOLU BELEDİYESİ ERDOĞAN CAYMAZ YENİ NESİL KAPALI SPOR SALONU’NDA UZMAN ANTRENÖRLER TARAFINDAN PANDEMİ KOŞULLARINA UYGUN ÜCRETSİZ VOLEYBOL, BASKETBOL VE DİYETİSYEN KONTROLÜNDE ÇEŞİTLİ SAĞLIKLI YAŞAM AKTİVİTELERİNİN YER ALDIĞI EGZERSİZ KURS KAYITLARI BAŞLADI.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Safranbolu Belediyesi sağlıklı yaşam için harekete geçti
214 views
17 Kasım 2020 - 11:40
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Safranbolu Belediyesi Erdoğan Caymaz Yeni Nesil Kapalı Spor Salonu’nda uzman antrenörler tarafından pandemi koşullarına uygun ücretsiz voleybol, basketbol ve diyetisyen kontrolünde çeşitli sağlıklı yaşam aktivitelerinin yer aldığı egzersiz kurs kayıtları başladı.

’Sağlıklı Yaşam İçin Harekete Geç’ sloganı ile spor kurs kayıtlarını alan Safranbolu Belediyesi 7’de 70’e herkesin istediği dalda spor yapabilmesi için sürdürdüğü spor kurslarında yeni dönem kayıtları başladı.

Sağlık Bakanlığının Kovid-19 tedbirleri dolayısıyla yayımladığı “Spor Salonları ve Spor Merkezlerinde Alınması Gereken Önlemlerin” titizlikle uygulandığı kurslarda yeni dönemde basketbol, voleybol ve egzersiz branşlarında uzman antrenör ve diyetisyen eğitimler verecek.

Erdoğan Caymaz Yeni Nesil Kapalı Spor Salonu’nda, voleybol ve basketbol maçı yapmak isteyen kişilerin en az 10 kişilik gruplar oluşturarak randevu almaları gerektiğini kaydeden Belediye Başkanı Elif Köse, “Sağlıklı yaşam için spor yapmayı yaşam biçimimiz olarak hayatımıza dahil etmemiz gerekiyor. Özellikle gençlerimize spor alışkanlığı kazandırmaya yönelik başlattığımız kurs eğitimleri onları daha sağlıklı bireyler haline getireceğini düşünüyorum. Ayrıca vatandaşlarımız kendi takımlarını oluşturarak salonumuzda maç yapabilecekler. Bizler belediye olarak tüm vatandaşlarımızın sosyal ve kültürel alanda vakit geçirebilecekleri etkinlikler dışında fiziksel sağlıklarını korumaları için de öncülük yapmaya gayret ediyoruz’’ dedi.

Safranbolu Belediyesi yeni dönem spor kurs kayıtlarının SAKEM’in resmi internet sitesinden ve Halk Masası 153 numaralı hattan yapılabildiği belirtildi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.