Karabük Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

İlçe turizmini geliştirmek için Safranbolu Turizm Çalıştayı düzenlendi

KARABÜK’ÜN SAFRANBOLU İLÇESİNDE TURİZME İLİŞKİN İHTİYAÇ VE SORUNLARIN TESPİTİ İLE ÇÖZÜME YÖNELİK EYLEM PLANI OLUŞTURULMASI AMACIYLA “SAFRANBOLU TURİZM ÇALIŞTAYI” DÜZENLENDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İlçe turizmini geliştirmek için Safranbolu Turizm Çalıştayı düzenlendi
133 views
09 Kasım 2021 - 11:30
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Karabük’ün Safranbolu ilçesinde turizme ilişkin ihtiyaç ve sorunların tespiti ile çözüme yönelik eylem planı oluşturulması amacıyla “Safranbolu Turizm Çalıştayı” düzenlendi.

Safranbolu Kaymakamlığı organizasyonunda gerçekleşen çalıştaya, Vali Fuat Gürel, Karabük Milletvekili Niyazi Güneş, Safranbolu Kaymakamı Mehmet Türköz, İl Emniyet Müdürü Sırrı Tuğ, İl Jandarma Komutanı Albay Garip Gümüş, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Vakıflar Bölge Müdürü Erdal Çınar, İl Kültür ve Turizm Müdürü İbrahim Şahin, Turizm Fakültesi Dekan Yardımcı Nuray Türker, kurum müdürleri, Safranbolu turizm sektörü paydaşları, lokum, kolonya üreticileri, restoran işletmecileri, otel ve konak işletme sahipleri, tur operatörleri, rehberler, tarihi zanaatkarlar, turizm bağlantılı sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve akademisyenler katıldı.

Açılış konuşmalarının ardından, Safranbolu Kaymakamı Mehmet Türköz ve İl Kültür ve Turizm Müdürü İbrahim Şahin Safranbolu turizminin potansiyeli, turizm büyüklüğü, yapılan yatırımlar ve turizm verilerinin paylaştığı sunum gerçekleştirildi.

Safranbolu turizminin gelişmesi amacıyla düzenlenen Safranbolu Turizm Çalıştayı’nda yaşanılan sorunların tartışıldığı, tanıtım ve pazarlama İle ilgili yapılması gerekenler, kurumların denetim faaliyetleri, turizmin çeşitlendirilmesi, etkinlik ve festivallerin yapılması gibi birçok konular ele alındı.

Çalıştay ortaya çıkan fikir ve düşüncelerin bir sonraki toplantıya kadar değerlendirilip rapor haline getirilmesi amacıyla sektör temsilcilerinin yer aldığı komisyon oluşturulması ile sona erdi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.